باشگاه مشتریان
به باشگاه مشتریان مبینا گلد خوش آمدید

مبیناگلد این باشگاه را در جهت ارج نهادن به مقام والای مشتری راه اندازی نموده است و فقط مخصوص مشتریان مبیناگلد طراحی نشده بلکه هر فرد با بازدید از سایت قادر به کسب امتیاز و استفاده از خدمات و هدایای ارزشمند باشگاه خواهد بود . البته که روند امتیازگیری برای مشتریان فروشگاه سریع تر صورت میپذیرد .

واحد امتیازگیری در باشگاه << سوت >> نامگذاری و هر سوت هم برابر با ۱۰۰۰ تومان ارزش گذاری شده است.

بازدیدکنندگان محترم سایت به روش هایی که در زیر توضیح داده شده میتوانند سوت جمع آوری کنند و با سوت های جمع شده ، از بخش ویترین باشگاه هدیه خودشان را انتخاب نمایند.

اولین قدم و آسان ترین راه کسب امتیاز ، ثبت نام در سایت است . در واقع شما با عضویت در سایت مبیناگلد ، ۱۰۰ سوت معادل ۱۰۰ هزار تومان کسب خواهید کرد .

راه بعدی جمع کردن سوت ، مشاهده محصولات می باشد که خیلی راحت شما قادر خواهید بود روزانه فقط با مشاهده محصولات درج شده در سایت مبیناگلد سوت کسب کنید.

اشتراک گذاری محصولات و مطالب سایت با دوستان ، خواندن مطالب و مقالات ، ثبت دیدگاه و امتیازدهی ستاره ای هم از روش های دیگر جمع کردن سوت هستند . که البته در تمامی روش های گفته شده در هر روز مقدار مشخصی سوت برای هر فرد قابل جمع آوری است.

خرید از سایت هم سوت زیادی به حساب شما اضافه خواهد کرد . شما با خرید هر محصول ، مقدار سوت متفاوتی رو دریافت خواهید کرد که این مقدار در صفحه هر محصول به صورت جداگانه درج شده است .

پس چه مشتری مبیناگلد باشید و چه نباشید به سادگی میتوانید در سایت فروشگاه سوت جمع کنید و بعد از وارد شدن به قسمت ویترین در سایت ، یکی از هدایای موجود را انتخاب نمایید .